Путники в пустыне graphic design illustration 1. Підготовка співробітників ВКР – зараз співробітників ВКР готують в Академії СБУ. Крім того, ВКР для своїх оперативно-розшукових заходів може залучати і інші підрозділи СБУ: оперативних співробітників інших підрозділів, співробітників зовнішнього спостереження, спеціальні підрозділи, тилові, спецзв’язку, явочні квартири. Прослуховуванням технічно займається виключно СБУ, всі інші силові структури подають запит в СБУ (з рішенням суду), і через службу проводять прослуховування. Під впливом західних країн, Україна вилучила зі структури СБУ СІЗО, але залишила їх у такій формі. По-перше вони не секретні, так як їх місця знаходження загальновідомі, По-друге вони не є незаконними – їх діяльність регулюється наказом голови СБУ. СБУ є головним контррозвідувальним органом держави, але оперативна діяльність у економічній сфері, утому вигляді в якому вона є зараз, значно виходить із сфери забезпечення державної безпеки. Ліквідація Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, з подальшим розподіленням функцій цього підрозділу між іншими правоохоронними органами держави, є цілком виправданим і необхідним кроком що до реформування спецслужби.

Thailand flag and business handshake Thailand flag and business handshake concept, vector illustration заробітна плата поліція 2021 stock illustrations Але якщо як що реформувати СБУ для забезпечення державної безпеки України, то однозначно можна зробити висновок, що західна модель нам не підходить. Це забезпечення принципу стримування і противаг. Це призвело до утворення знайомстсколько зарабатывает полицейский в Украине у цьому правоохоронному органі. Це звісно призведе до зменшення фінансових витрат – та чи не послабить це СБУ? При чому загрози територіальної цілісності є не тільки зі сторони Росії, ряд політичних партій та діячів Румунії та Угорщини також висувають територіальні претензії до України. Спецслужби Росії мають значний вплив на кримінальне середовище РФ, website а через нього і на кримінальне середовище України. Всі хто має відношення до правоохоронних органів, чи спецслужб знають, що в Україні всі місця тимчасового тримання, місця позбавлення волі (за винятком 25-ї виправної колонії, сколько зарабатывает полиция в Украине та ще декількох місць), перебувають під контролем кримінальних структур – на жаргоні мають назву «Черные». Таким чином спецслужби РФ мають широкі можливості у впливі та отриманні інформацію в місцях позбавлення волі в Україні. Існування таких підрозділів є спірним, і зовсім не відповідає західній моделі місць позбавлення волі. Логічно було б передати функції утримання осіб, що підозрюються у злочинах проти держави спеціально створеним закладам Державної пенітенціарної служби.Але у нинішніх умовах вона абсолютно не здатна забезпечити тримання таких осіб ізольовано від впливу іноземних спецслужб.

А також СБУ повинна проводити оперативні заходи серед осіб, що знаходяться під арештом за підозрою у вчиненні злочинів проти держави. Що буде, коли армію очолить черговий громадянин РФ «Лєбєдєв», як він буде керувати контррозвідкою проти спецслужб РФ? Та як зможуть оперативники у Львові швидко зреагувати на сколько повысят зарплату полиции в 2023 году загрозу в Берегово? Наприклад у Львові – яке б займалось оперативним забезпеченням у всьому західному регіоні. А з точки зору вибору структури спецслужб – логічно залишити принцип контроль над армією іншій структурі. 2.Передача ВКР армії надасть їй контроль на іншими силовими структурами. Ця ж ситуація може повторитись і у випадку передачі ВКР армії. 1. Відомча залежність – тим хто служив в ЗСУ відома ситуація з Військовою службою правопорядку (ВСП). Кожний хто служив знає, що з ВСП на рівні особистих знайомств, https://hamzah.academy/blog/index.php?entryid=1621 можна було вирішити будь яке питання що до зупинки кримінального провадження, якщо випадок не був пов’язаний зі смертю, чи не набув суспільного розголосу. 1. Доступ до інформації СБУ – зараз ВКР має доступ до інформації оперативно-технічних підрозділів СБУ. Як вже говорилось, СБУ має велику кількість підрозділів забезпечення: медичних, leedonss.com господарчих, наукових, на сколько повысят зарплату полиции в 2023 годувчальних.

Якщо ВКР перейде у структуру ЗСУ, то виникне «міжвідомча конкуренція» (згадку про цей факт читайте в інтерв’ю з Юрієм Серветником) , як це вже було коли частини спецпризначення та ІПсО вийшли з оперативного підпорядкування ГУР. 1. Ліквідація відомчих дошкільних закладів, та санаторіїв – це теж не притаманна спецслужбі сфера діяльності, але саме цей соціальний пакет стимулює працівників СБУ залишатись на службі, адже грошове утримання вже не є конкурентоздатним. 1. Ліквідація відомчої медицини – ліквідація військово-медичного управління також суттєво скоротить чисельність СБУ. Тоді ГУР суттєво обмежив надання Командуванню ССО розвідувальної інформації . Якщо вивести з структури СБУ військову контррозвідку, провести демілітаризацію, позбавити слідчих підрозділів, та підрозділів забезпечення досудового слідства, передати частину функцій господарчого забезпечення приватним фірмам, а також скоротити територіальні підрозділи (укрупнивши їх) – то підрозділи забезпечення можна суттєво скоротити. Якщо проводити її з метою адаптації до західної моделі спецслужби, і включення в загальну систему спецслужб країн НАТО – то тоді можна просто скоротити чисельність СБУ, і скопіювати найбільш поширені форми організаційної структури західних спецслужб.