Спортивна медицина в Україні та світі - чому помирають спортсмени? - Лікар Васильєв Но чтобы оставаться на должности, сотрудники учреждений здравоохранения должны каждые пять лет пройти курсы повышения квалификации. Но об этом тоже позже. Тому освіченість втратила свою цінність, ніхто не слідкує за культурою мовлення, набуває популярності російська мова. Тому користуватись перевагами Києва та відвідувати вечірні заходи було незручно та небезпечно. В університеті Докія Гуменна мала можливість відвідувати лекції О. 20 січня 1924 р. Докія Гуменна стала членом Спілки селянських письменників «Плуг», а Сергія Пилипенка, голову спілки, згадує, як свого «літературного хрещеного батька». Докія Гуменна, як член спілки селянських письменників «Плуг», була свідком протистояння «Плугу» і «Гарту» і того, як їх члени спотворюють молодих митців: «… Полонська-Василенко навіть схарактеризувала значення саме творчої та академічної еліти в житті міста як «Київ часів М. Зерова та П. Особливо зачаровували її, як і багатьох інших студентів, лекції М. Зерова. Як вона пізніше згадувала, такі «аристократи літератури», як М. Зеров, http://kamilcatering.com/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b2%d0%b8%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%82-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bc-%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%96%d1%8f-%d0%b7%d0%b4%d1%96/ уважали її «плебейкою», дивилися як на «селюка». Знайшли спільну мову Докія Гуменна і Віктор Петров і як літератори, адже останній був відомим на той час українським письменником 1920-х років, близьким до кола неокласиків. Хворіючи, вона кожного разу готувалась до смерті, адже в лікарнях не вистачало ліків, практично не підтримувався режим гігієни.

Саме тоді з’явилась у Докії Гуменної увага до давнього минулого України, коли вона за власним бажанням відвідувала засідання Археологічного комітету Всеукраїнської академії наук (Всеукраїнського археологічного комітету), з’їзди Інституту археології Академії наук УРСР та читання історичних розвідок і монографій про праісторичні часи на території України, відвідувала курси вивчення англійської та французької мов. Центральне місце в історіософії Докії Гуменної посідає ідея спільного тотемного минулого народів Європи та Азії, а мовознавчий аналіз і співставлення міфологічних уявлень грецької, месопотамської, єгипетської цивілізацій, на думку письменниці, демонструє умовну схожість певних лінгвістичних і міфологічних особливостей з українською культурою. Саме на цей час припадає початок літературної діяльності Докії Гуменної. Загул, що відкрив у дівчині здібності до літературної діяльності. На очах Докії Гуменної відбулось піднесення і падіння М. Хвильового: slk-latinos.com «Хвильовий умів заводити в інший, фантастичний світ, Хвильовий бачив його по-своєму і несамовито сміливо рушив у бій проти пігмеїв, що навратилися завалити все довкола… », «Думки проти течії», «Апологети писаризму» та «Україна чи Малоросія? Останніх вистачало на кілька днів чи тижнів. «Нетрудовий елемент, всякі там попівни, офіцерські синки, діти поліцаїв чи куркулів, торговців – нещадно викидаються з пролетарського вишу»,- згадувала Докія.

Відпрацювавши рік вчителем української мови та літератури в старших класах трудової школи, Докія Гуменна повертається до Києва. А головне, окреслила мрію кожного студента 1920-х років: «Сонячна, суха кімната, приятельський примус, загальний коридор з усякими вигодами, включно до жанрових історійок «бабів Парасок і Палажок… У мемуарах та художніх творах вона докладно висвітлила досить типове для свого часу існування бідного студентства в Києві в першій половині 1920-х років. Упродовж 1925-1926 років з’явився ряд памфлетів, об’єднаних у цикли «Камо грядеши? Багато оповідань не друкують через незрозумілу для неї «ідеологічну її невитриманість». Нові дні. 1971. Ч. Нові дні. 1960. Ч. Медики всерьез начали переживать, что потеряют свои рабочие места и будут получать пособие по безработице на Украине. Средняя зарплата медикам 2023 в дизайне в Украине составляет 16 557 гривен (34 992 рублей). Нагадаємо, що в Україні за перше півріччя 2022 року зросла середня зарплата лікаря в Україні 2023зарплата лікарів 2023. Він уточнив, web page що зарплати лікарів наступного року збільшаться більш ніж уполовину.

Уже навесні наступного року, маючи тверде рішення покинути «глухе Запоріжжя», Д. 1926 року Докія Гуменна закінчила Київський інститут народної освіти й була змушена покинути Київ. 267. Романенчук Б. Докія Гуменна. Гуменна про призначення відділу, про те, кого треба інформувати, про що. Михайло Радуцький підтвердив заяву президента і розповів, що кошти на підвищення заробітної плати вже закладені до бюджету України на 2022 рік. Вона не пропускала й літературних ранків, що проводились у Всенародній бібліотеці Академії наук та яких виступали П. До літератури прийшло нове покоління молодих письменників, переважна більшість яких була активними учасниками революції та громадянської війни: azarsaba.org В. Еллан, П. До початку введення реформ зарплату медсестрам виплачували згідно з цим тарифним розрядом. Навчаючись, вона відвідувала засідання Літературознавчої комісії, де із захватом слухала виступи С. Порятунком від побутових проблем та іноді нудного навчання для Докії Кузьмівни стали всі доступні та цікаві для дівчини розваги, вона занурилася у вир культурного та літературного життя. Загальне враження від Запоріжжя було негативним. На ці праці також не було позитивних рецензій.