Pirelli PZERO F1 2022 Brand New Але ж таки було! А таке вже було. Зеленоокий чорторий, гладкий, мов виполіруваний щит, був протятий навпоперек вузьким пругом, що вже зливався і ось-ось мав зникнути з поверхні плеса: хто, втікаючи у прибережні шелюги, залишив його – добра чи зла сила; хто чатував на Єпіфанія і з яким наміром, хто перемінився, почувши його кроки, у водяну смужку? Там неодмінно був ставок, чи бодай ковбані, де хлюпотілися гуси та качки московитів – у ті часи Москва була як велике село (її ще звали «Большой деревней», і коли москвича де-інде питали, звідки він, так і відповідав: пророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших «С большой деревни», і всі знали, звідки). Навіть за кордон просився, бодай хоч і в Китай – не пустили. Та держави він не створив, хоч міг. Звідки міг узятися тут? На відміну від 20-х рр., про НТР часом говорять як про загрозу українському світові, як-от у вірші А.Малишка «Антитеза». Міцно засів у горах чабан і вуглероб – омусульманений грек, ґенуезець, ґот, котрий шанує давні християнські свята, як реліквії своєї власної історії.

Уперше в історії два вороги-сусіди пішли пліч-о-пліч, і лягли турки під Кафою. І ще бачив ханич у козацьких очах страшну ненависть, пророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших – о, це не та, що бризкала з очей разом з іскрами, викресаними з шабель, у бою під Бурштином! Гарна пісня, ми, Горчакови, її запам’ятали ще з тих часів, коли на Україні були… Життя та діяльність В. Сухомлинського стали предметом зображення у ра- дянській «іконографії», засобом ідеологічного впливу, одним з виявів якого були біографічні серії «ЖЗЛ», «Життя славетних», «Уславлені імена», що по- ширювались великими накладами. Ногаєві байдуже, хто в Криму при владі, йому однаково, який володар і за що накаже воювати. Далі йому вже немає путі. Мо’, йому вже прийшла пора залишати сей світ? Видно, не єдиний світ Ляхистану, видно, в’ївся отой Кодак чиряком у козацьке тіло… І нагадував отой ланцюг весь час, що ти малий і мізерний перед мудрістю твоїх предків. Він зупинив коня, стихла музика, схилились перед ханським достойником цигани в земному поклоні. Історик, програвши визвольні змагання й емігрувавши – власне, втікши – за кордон, згодом покається перед своїми переможцями, засудить свою «контрреволюційну діяльність» на посту глави незалежної України, буде прощений і повернеться в окуповану більшовиками Україну, аби й далі… Пропадають мрійливість ногая і замкненість тата, пастухи стають воїпрогнозы на 2023 год о будущем Украиными, готовими робити все, що їм накажуть: убивати, палити, нищити, аби тільки за віру, в якій ніхто ніколи не сумнівається.

Певно, згадав Сокіл ганьбу родоначальника династії Ґіреїв хана Менґлі, що першим поцілував турецькому султанові руку, заповівши своїм наступникам цілувати тільки султанську шубу, щоб ніхто більше не удостоївся такої великої честі! В законі тому заповів Магомет: «Коли закінчиться мій рід, кримська династія Ґіреїв посяде престол Порти… Чи то з дикої материнської ревнивості наказала вбити розумних синів Сулеймана, щоб престол дістався її синові Селіму, чи, може, вже знала наперед, що продовжувач османського роду від її плоті – виродок? Воно втікає від пишноти зеленоверхого ханського палацу і хмародерних мінаретів униз, обабіч гнилої річки Чурук-су. Втік Шагін від Кантемира-мурзи на Запорожжя, а потім до Азова. Ковзнув поглядом по долині – греки зачиняли крамниці, галасували вірмени у своєму кварталі, татари вклякали на вулицях до молитви. Змірявся Іслам з чорним поглядом красуні. ’ю досягнуть Вісли і з незліченним багатством повернуться до Ногайських степів, які ще не оклигали від голоду. Вхід до ущелини загородпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейшихв літній палац хана Ашлама-сарай, весь захований у садах, а поруч приплюснулася до самої землі духовна школа Зинджирли-медресе. У Зинджирли-медресе Іслама вчили ненавидіти невірних, і він палав бажанням спробувати крицю своєї карабели на ґяурських головах, покуштувати, зрештою, волі… Попереджений султаном Амуратом IV, що задушив у Стамбулі непокірного Беґадирового попередника Інаєт-хана, пророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших він присягся «ні на штрих не сходити з компасного кола послуху султанові» і видати для покарання будь-кого, хто насмілиться виявити непокірність падишахові.

А яничари нишпорять і хапають тих, хто лихословить Ібрагіма. А нині Ібрагіма покохала жінка. Але якось загомоніли у Варшаві, що на ринку четвертуватимуть козацького ватажка Сулиму, ватажка тих самих козаків, які врятували Польщу від турків під Хотином, що стояли на сторожі південних кордонів Речі Посполитої. Сама поразка його так не гнітила, як думка, що його можуть видати свої, відкупитися від ворога його головою – цього б він уже не зніс. Козаки передали його полякам, щоб він цілих сім років, чекаючи на викуп, навчався при варшавському дворі європейської витонченості й дипломатії. Темніли зелені дахи палацу, і тихо було в ханському дворі. Вай-вай, коли то було… Не було коней, не було зброї – залишалися самі думки і злоба. І він, Маннергейм, теж не проти. Я теж дотримаю слова: ти скоро будеш вільний і повернешся в Україну. Чи не так, як ото турецький гарнізон у Кафі – у колпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейшихсь вільний Крим? Чи ж то треба жалітпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших за тими роками?