Начальный период Великой Отечественной войны 1941-1945 гг. : Министерство обороны Российской Федерации
Тож обов’язок живих – допомогти тим, хто вмер, швидше переселитися в блаженну країну – а для цього човен і вогонь годяться найкраще за інші способи подорожі у вирій. Одні з них померли своєю смертю, інші загинули, нападаючи чи захищаючись. За ким журилася Ярославна – за Генріхом І, за графом Валуа чи за рідним батьком? На гравюрі напис російською мовою: «Анна Ярославна – королева Франции, родилась в Киеве, скончалась вблизи Парижа». Але, попри все, чіткої відповіді прогнозы на 2023 год о будущем Украины запитання, як і де Анна Ярославна закінчила свої дні, все ще немає. Він знайшов усі відповіді в Біблії. Він знає, що це значить, коли яничари вимагають грошей, а султан не може їх дати. Усе це мало служити небіжчику в потойбічному житті. Все мало знадобитися небіжчику в підземному царстві блаженної країни – вирію (раю), осередку вічного світу, куди перебиралася людина по завершенні земного шляху. Коли людина не знає, website куди йти, – хай зупиниться і подумає, для чого живе. А якби й мали, то требу було б щоб людина – носій тієї звістки перестрів нас десь на Тендрі. Де ж то видано, щоб у поганському храмі возводити хвалу християнському Богові?
Світ на її очах перевернувся, і більше не було крила, щоб сховатися під ним від катастрофи. Кулинич: вона повернулася до Києва, але, потрапивши там у міжуссвежие пророчества об Украине 2023ицю, що її затіяли сини Ярослава, знову повернулася до Франції. Поборовшись якийсь час з відчаєм і самотою, вже немолода й надломлена Юлія не змогла пережити втрати коханого (вона була тоді секретарем Спілки письменників СРСР, народним депутатом СРСР). Сімнадцяти літ від роду москвичка Юлія Друніна пішла в 1941-му добровольцем на фронт. Але сили вже були не ті, з якимпоследние пророчества и прогнозы от Алекперова на следующий 2023 год поетеса колись ішла на фронт. А коли його забрала передчасна смерть, і вона, вже постарівши, опинилася одна-однісінька в розбурханому житейському морі, то боролася з відчаєм, що охопив її, як могла. Якого любила над усе, і та любов, що прийшла до неї восени життя її, так її зігрівала… Згідно із заповітом Анни Ярославни, її нібито поховали за язичницьким обрядом – поклали тіло на пліт, підпалили і пустили за водою – на поталу хвилям та вогню… І куди вона його несла, того із живих ніхто не знав. Тож ніхто не знає і вже, мабуть, ніхто й не дізнається, коли Желя забрала королеву Анну і куди віднесла її прах – крім самої Желі, це нікому з живих не дано знати.
І все ще віримо, що бодай колись буде знайдена відповідь на здається вічне запитання: куди поділася, newcakecreations.com де поділася, зникла, щезла Анна Київська, королева Франції? I все ж загадка-таємниця залишається: так досі й невідомо, коли, де і за яких обставин урвався життєвий шлях Анни Київської, королеви Франції. Завершивши свій шлях на заході, сонце вмирало. Вогонь на землі (домашнє вогнище), як і на небі (сонце) були для слов’ян священними, бо зігрівали землю і людину. Він був серед тих знатних осіб, які були присутні при відплитті Анни на батьківщину, в Київську Русь. Колись Новгород – центр ільменських слов’ян, – був другим значним центром Київської Русі (з кінця X ст.). Це коли коханий був поруч, і вона була з ним, як за надійним кам’яним муром. Невідомо, чи знайшла вона Ізяслава в Європі (Європа все ж таки велика) – як невідомо, чи вона взагалі вирушала коли-небудь у мандри Європою. Човен для спалення виготовляли з колоди, випробовували на плаву, потім витягували його з води і ставили на дерев’яний поміст, який підтримували чотири соснових чи березових стовпи. На дузі королівського герба напис: «Оплакую його смерть і своє життя».
На те ложе клали небіжчика в дорогому вбранні, а біля нього ставили міцні меди, клали квіти, а далі неодмінно залишали їжу. Іноді ж човен – якщо поховання було простішим (без жертв і дорогих речей), підпаливши, пускали за водою і він, охоплений вогнем, плив – до нового життя небіжчика в іншому, кращому світі. З вогнем, вважали, душі померлих швидше діставалися до омріяного за життя небесного раю… За Сиваш повтікали, – сказав Стратон до Марії і шарпнув сорочку на грудях, аж репнула. За словами київського літописця, слов’яни «живяху каждо родом своим и на своих местех, владеющие кождо родом своим». За часів Архілоха греки на своїх вутлих суденцях ще не наважувались пускатися в море у липні, але треба було поспішати, а пересуватися суходолом через ворожу землю було ще небезпечніше. Важливо не тільки вилікувати хворого, але й усунути причини виникнення хвороб, зробити людей щасливими. Але ж я один нічого не можу зробити – позаду мене Hyp Алі з полками яничарів. Але – стережися! Ти досвідчений ловелас, але ж і Наталі не простий горішок! Але їй не судилося дістатися до Новгорода, в дорозі вона тяжко занедужала і померла вже на новгородській землі. Ні, вважають провідні історики, – Анна не могла повернутися в країну, що на той час стала їй вже чужою.