Коли закінчиться ВІЙНА? - ЗВІЛЬНЕННЯ ДОНБАСУ від ВОРОГА - Циганський Прогноз - «Древо Життя» Щось дуже спати вже хочеться, – озвався я. Власне, ми зі Смирною планували усамітнитися перед виставкою – хочемо трохи вдихнути романтики, а вже тоді увірватися в прекрасне, – озвався Федір. Але змилуйся – я вже не маю сили. Але ж ви геть не компетентний у цьому! Але повірте: Президент наш усе знає. Космос вже стукає в наш дім. Головна траса вже видна за пагорбами. Просто така вже природа жінки – ти впускаєш її у своє життя і вона починає розширяти коло своїх бажань усе більше і більше, заполоняючи тебе діяльністю, котрою ти б нізащо не займався за інших обставин. Ці рекомендації стосувалися розвитку державного і недержавного секторів економіки та вдосконалення їхньої взаємодії, розвитку фінансових мереж, покращання інфраструктури промисловості, підвищення ефективності діяльності країни в європейському і глобальному масштабах та інших важливих напрямів. Ці запахи проникають мені просто в рецептори, падають на нервові закінчення і вдаряють по них, наче це відчайдушний рок-гітарист на концерті unplugged, б’є з усього дуру по струнах електрогітари. Нечисленні гості зустріли молодих, кидаючи в них рисом і конфетті, і ми зі Смирною, роблячи вигляд, що теж при ділі, на кілька хвилин долучилися до церемонії – південне світло, теплий вітер і тугі, наче стручки бобових, лінії архітектури в цей момент зійшлися в досконалому пасьянсі – і ми раптом ніби потрапили самі на зображення цих карт, проникли у вир мозаїки венеційських вражень і обидвоє пристрасно почали вірити у реальність, у непідробність всього, що бачили.

Гуров теж тримав келих шампанського, але в їхній компанії не було духу епікурейства, навпаки – з атмосфери можна було відчути, що всі, хто зібралися біля Гурова, сповідували аскетизм і до радостей цього вечора ставилися дещо зверхньо. Я боявся, що зі Смирною мене теж може спіткати подібне оекстрасенси про Україну 2023щення. З глумливим усміхом я дивлюся на заманливі плакати, яскраві вогники, що переливаються у маслянисто-чорних водах каналу. Вона буде за допомогою своїх повітряних методів приводити до цього всі мої зусилля – так, що я навіть сам не зрозумію, свіжі екстрасенси про Україну 2023 як в один день опинюся поруч із нею на порозі сільської хати, голий і босий, оточений зграєю немитих дітей: ось плоди моєї пристрасті, котрі я так виразно вже бачив зараз, тут, у Венеції, спершись чолом до холодного кахлю, будучи все ще шанованою особою в колі достойних людей, будучи в одному з найвизначніших центрів сучасної культури, на одному з найважливіших фестивалів сучасності, просто в день його відкриття.

Я навіть не підозрював, наскільки впертою вона могла бути. Вона кидала виклик своїй тілесній слабкості – худа від паління і довга, як чапля, вона зневажала свій вік, academy.nitda.gov.ng суспільні домовленості, громадський порядок і диктувала всім свої умови, що, на її гадку, найліпше відповідали їй – добре освіченій, вільній від пересудів і шаблонів, творчій людині. Вона блискуче володіла українською, а також німецькою, польською й ідиш і завжди хизувалася своєю віденською психоаналітичною освітою, з якої Чапа, http://et-erp.com/community/profile/claudetteharpst/ своєю чергою, завжди кепкував і з особливою влучністю висміював. Ти – жарівня, біля якої нестерпно лежати нерухомо. Молода дівчина-касир, розпашіла від важкої нічної задухи, у розстібнутій сорочці, з якої ледь не вискакують її перса, глянула на мене і її погляд на мить завмер – я відчув, як між нами проскочила іскра. Per favore, – каже вона і, коли вона перекладає мені в долоню квиток та здачу – ваговиті металеві євро, – її рука ледь відчутно торкається моєї і мене пробиває її іскрою, її струмом.

Buona sera, seniorita. Tre bigletti di andata per Mestre, per favore, – італійські слова злітали з мого язика легко і природно – так, наче я завжди говорив цією мовою, хоча це, мабуть, і є весь мій лексичний мінімум. Якщо вже говорити про театр, то її роль була завжди радше на стикові комедії і трагедії, z-hat.com далебі найскладніше поєднання, з тонкої межі якого Курце постійно вивалювалася у гротеск і фантасмагорію. Я, вже звичний до її ескапад, трохи відсахнувся, заекстрасенси про Україну 2023шуючи її сідати. І хоча Смирна пропонувала ще трохи посидіти, я тягнув її у номер. Ідучи в номер з нею під руку і намагаючись притишити її спроби вигукувати щось експресивне у тихому коридорі, я намагався пояснити самому собі, що Смирна просто інша, не така, свіжі екстрасенси про Україну 2023 як Курце чи Аркадій. Коли тебе нагріти, ти розливаєшся у мене під руками, розтікаєшся під пальцями, змочуючи мене по лікоть жирною змазкою, так, наче я повинен приготувати зараз в тобі цілого кабана. Волосся падає тобі на обличчя сплутано, страшно, наче це павутина, або чорні нитки водоростей із каналу, так що цілувати тебе в губи немає змоги, тебе прикриває ця водоростяна вуаль, тому я опускаюся в своїх мандрах нижче, відкушуючи невеликі шматочки з твоїх грудей, зі складок шкіри на животі, я вже гарячий, як залишений на вогні японський теппан, тільки бери й кидай на мене м’ясо, і нехай воно карамелізується.