Free PSD ukraine social media banner instagram А згодом, коли весь Крим опиниться під нашим контролем, сподіваюся, ви, гер Теренс, не відмовитесь прийняти від нас в дарунок один з санаторійних комплексів, який стане вашою кримською майстернею. З огляду на це методи, що розглядатимуться, належать до групи методів якісного аналізу, незалежно від використання математичних моделей чи навіть кількісних обчислень для обробки окремих сегментів інформації. Добре розбираючись у хворобах і долях окремих людей, Ванга погано розбиралася у сучасному світопорядку. Не розумію, яка вам користь від них? На відміну від інших методів, які використовуються у цій сфері знань, ідея методу Сааті полягає в обов’язковій умові «фокусування» або «сходження» до чогось єдиного стосовно висновків експертів і дій численних викопрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіввців складного процесу, що передбачається. 1. Підбір групи експертів відповідно до характеру та теми проблеми, що досліджується. Тільки Ви, глибокошановний Президенте, сьогодні маєте достатній авторитет і реальну владу в Україні, щоб відвернути її з того сакраментального шляху, який веде український народ до прірви загину. Тільки поводьтеся чемно. Жодної брутальності! Отже ви вірите, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року що вам удасться з часом завоювати весь Крим? Магістр. – Орден зібрав кілька мільйонів марок серед своїх шанувальників і утворив групу лицарів-тевтонців – ви їх сьогодні бачили у великому залі-гроті – тевтонці вирушили під виглядом туристів в Крим, пробралися до печери, проникли в найзатаємніші її глибини, поряд знайшли ще кілька таких печер, утворилося ціле печерне місто, мене обрали за старшого, себто Магістром, із Мюнхена найдішли відомості, що наша фактично хлоп’яча забавка декому дуже сподобалася, і їй надали грізне політичне значення.

Ви будете жити разом із Європою й Америкою нашим життям. Ви знаєте щось про нього? Не відпустить. Я пророцтво для України 2023 нього надто велике багатство. Не будьте свинями! Ви ж європейці! Не розумію, містер Президент… Який лист, містер Президент? Президент раптом відчув калатання серця, і йому подумалось, що така важка балачка може закінчитися пророцтво для України 2023 нього сердечним нападом. У нього мільярдні кошти і нездоланна сила. Президент, вибачаючись перед бароном, відвів помічника вбік, graduatemonkey.com похитав докірливо головою: – Я ж вам казав, Павле: зранку годину на пляжі! Майне герен, – повертається Магістр до своїх рицарів, – доручаю вам найближчим часом організувати вернісаж і продаж полотен нашого німецького (повторюю: німецького, а не американського!) живописця Теренса Реттігена. Капранг хоче представити свого американського друга. І свого часу наївно вірив у містику і в астральні сили Зла і Добра. Жаль, що коріння Зла не губиться в тих далях, – зітхнув Президент. Не заперечую цього, містер Президент. Хотіли б, містер Реттіган, – підвівся в урочистій строгості Магістр і відверто мовив: – Наші мюнхенські благодійники починають втрачати в нас віру.

Ах, це ви, гер Магістр! Чи можна це швидко забути? Від лікарні протоптаною стежкою швидко ішов головлікар. Організуйте спеціальне художнє видавництво, протягом року почніть видавати художній часопис з ілюстраціями його творів. Художник із світовим ім’ям (ну, хай поки що не вельми світовим, на його світову популярність вони всі ще постараються гуртом!) син могутнього Президента американського ордену багатіїв «Мажестік-12», якому незабаром безпремінно бути самим Президентом, починає вписуватися в їхнє товариство. Бородатий із виразом зверхності на лиці розвів руками: – Тож, хай і Шевченко буде з нами, website хай і він з його німецькою кров’ю прилучиться до наших геніїв! Пояснення просте. І хай товаришу Президент сприймає його з усією спокійною діловитістю. І якщо погомоніти з ним з усією щирістю, якщо показати йому шлях до слави… Посол США у НАТО Джуліанна Сміт також побоюється, що ця війна може стати замороженим конфліктом, адже РФ часто вдається до подібної стратегії. І віра фюрера в демонічних надлюдей також була не безвинною, не наївною і химерною.

Бо вияви його ой які ж конкретні. Бо століттями ми, германці і слов’яни, ворогували між собою. Ці властивості технологічного передбачення приводять до зміни соціальних взаємовідносин між наукою і технікою, з одного боку, та системою державного управління – з іншого. Горіли електричні ліхтарі між хатами, мирно поблимували віконця будиночків. Так от, Полікарпе, передбачення для України на 2023 рік іди до движка і хоч зубами його заводь. Так би мовити, чистокровний арієць. Добре, що його друзі сповнені рішучості, що вони не загубили войовничості лицарів «Чорного сонця». За добро його, за щирість кидають в його дім каменюками. Президент дещо розстроєний, супиться на той лист і шукає в ньому підтекстів, хоча наш бравий художник Теренс не любить ні таємниць, ні підтекстів. Прошу вас, бароне. Прочитайте цей лист. Але ж ці узи і ці зв’язки не завадили північному сусіду триста років з гаком товкти вас, українців, у багні, та й потому, в царстві «великого Кормчого» висмоктувати з вас кров і сили, національну гідність і залишки державного чуття. Але мені дарма. Брехати ж не станеш.