прогнози екстрасенсів для України на 2023 рікhttps://pap-club.ru/.

Першим він передзвонив Славі, від якого пропущених викликів було найбільше. В нашій історії ми тільки те й чинили, що захищалися: то від татар, то від ляхів, то від московитів чи литовців. У нас в офісі зараз у всіх один настрій – всім страшно, тому що вперше, – поділився Федір, взявши на себе роль водія. І захищала всіх від кривди. На чотири дні в них було заплановано близько ста зустрічей – від тривалих, на повноцінний обід, з мультимільйонером і колегою Карманова сером N., який приїхав в Україну інкогніто, leedonss.com до коротких зустрічей подяки з відомими науковцями. Назагал новинні видання оцінили його як «дивакуватого українського олігарха, який не женеться за віллами і яхтами, натомість практикує медитацію та інвестує в дослідження можливостей мозку». Не вмію і не знаю, як це робити. Не знаю. Я почуваюся повністю зруйнованим. Не знаю, у нас тоді такого не було… Не будемо вести мову про розміри матеріальних втрат, про кількість загиблих матросів і офіцерів, про неймовірні страждання тих, котрі лишилися вмирати у внутрішніх відсіках після того, як лінкор перекинувся днищем вгору і по-суті став смертельною пасткою для всього екіпажу. На цьому шляху як країни ЄС, так і країни Східної та Північної Європи мають свідомо ставитися до того, що з розвитком інтеграції вони мають бути готовими не лише до оптимістичних перспектив, а й до подолання труднощів.

Боюся того, що може чекати на мене, коли піду цим шляхом. Я хочу кави он на цій автозаправці, – сказав раптом Карманов, і вони заїхали на автозаправку.- Мені страшно, web site Могило, тому що я сам не знаю, чого від себе чекати. Але я знаю – якщо не зупинюся зараз на цій автозаправці, якщо ми не вип’ємо кави – ми приїдемо кудись занадто вчасно. Тон листа вийшов товариський, дружній, і Федору здалося, що Мошковіц – непогана людина, з якою буде цікаво посидіти і побалакати за філіжанкою кави у Києві. Росс прогнозував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Відключи телефон, пошли всіх – вони вже достатньо дорослі -справляться. Через кілька годин Рубен подзвонив повідомити, що Русича вже немає. Олег Сергійович. – Ти не думаєш, Вікторовичу, що НАТО провело через Дарданелли під виглядом «Салюту» свою суперзброю? Уже лежали віддруковані красиві, стильні комюніке з фірмовими кольорами «Соми» – білим і рожевим, підготовлені для прес-конференцій, стояли вписані в органайзерах і різноманітних блокнотах десятків людей позначки з датами ефірів, присвячених Когнітивному форуму, вже складалися висококласними кулінарами меню на фуршети – ще трохи, і всі ці дурманно запашні бутербродики, паштетики і тарталетки мали перелетіти з уяви кухарів на застелені білими скатертинами столи, до яких під ненав’язливі звуки роялю підходитимуть поважні гості, відвідувачі і гості великої міжнародної події, що її організовувала «Сома».

Та всі кажуть, відчуття таке, ніби своїми руками зараз ми творимо історію. Я говоритиму українською мовою, бо мій англійський, як то кажуть, не перфект. У Борисполі Карманов, якого одразу ж оточили журналісти, дав невеличкий брифінг, підтвердивши, що проривний інноваційний Форум відбудеться, як і було заплановано. Оператор, який знімав на відео сцени знущання над Каддафі, перший зняв із ноги черевика й ударив ним полковника, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що в ісламі вважається великою образою. Кадри з тілом убитого Каддафі і зі знущаннями над ним за лічені дні облетіли увесь світ – молодий хлопець зняв сцену захоплення на камеру мобільника, а далі хтось знімав уже іншою камерою. Чувак, коротше, це по твоїй частині – ми веземо зараз Анну Рінґер-Стокк, це наш головний доповідач із геронтології і зупинці старіння, абсолютно безбашенна тьотка зі Швеції. Окремо Федір вмовив Карманова вділити годину часу журналістові Девідові Мошковіцу, який украй рішуче намірявся не лише написати прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік «Нью-Йоркера» великий огляд, присвячений Когнітивному форуму, але й зробити інтерв’ю власне з Кармановим – і, скориставшись уже фактично близьким знайомством із Федором, узяв цим, можна сказати, його за горло.

Федір уже встиг забути про нього – це був той самий журналіст із «Нью-Йоркера», який обіцяв приїхати в Україну на Форум – він хотів написати велику статтю про «нейротехнології» в Україні. Я з п’ятої ранку на ногах, вже два рази був сьогодні у Борис­полі. Час, Могило. Люди вже чекають на мене. Карманов за час своєї відсутності вже встиг стати притчею во язицех, а слова «когнітивний» і «психотехнології», що з такою ядучою іронією спершу промовляли ЗМІ, надійно приліпилися до нього і зробилися символами чогось нового – прогресивного руху, яскравого тренду. Ну, скажемо так: чогось пережитого вами у ті темні секунди? Ну, розумієш сам – халепа! Ну, чого ж ти мовчиш? Ні, ти велика людина. Ходімо, ти майже нічого не їв за вечерею. У цей день мені задзвонила Смирна, від якої не було нічого чути уже кілька тижнів. Як же ви зреагували на цей підлий крок терористів? На вулиці до неї підійшов молодий чоловік, очевидно, з наміром познайомитися, однак вибрав пророцтво для України 2023 цього досить претензійний спосіб: «Скажіть, ви не пам’ятаєте, “Сталкера” хто написав, Твардовський чи хто? Серж зробив крок уперед, відсторонив господаря з дороги і досить безцеремонно переступив поріг. Федір зробив так, як і просив Карманов. У доповіді Карманов зробив акцент на технологічній синґулярності, що, згідно прогнозів передових науковців, мала трапитися 2045-го, а може, й раніше.