Захопили ваш лінійний корабель з ядерною зброєю. Може, вам доповідали, що мій сторожовий корабель через п’ятдесят п’ять років повернувся в Севастополь… Й тому я наважуся сказати, що ви – Олегу Сергійовичу – мій рідний син Олежек! Яке ви маєте відношення до «Салюту»? Ви маєте на увазі… Ви також наш новітній геній! Воно сприяє також узгодженню національної та регіональних інноваційних систем, роблячи їх більш ефективними. З лінкора був попереджувальний сигнал: там чекають виконання умови… Як результат, була введена посада Верховного представника (Спеціального представника Європейського Союзу) з диктаторськими повноваженнями, що явно суперечать демократичним нормам: Верховний представник має право виносити рішення, обов’язкові для виконання всіма боснійськими органами влади, знімати з посади будь-яку посадову особу, виборах та заняття будь-якої «виборної чи призначуваної громадської посади, так само як і посади в політичних партіях». Хтось іще з юнаків виступав з кам’яних приступців міського театру, спалахували оплески, і сміялися безжурно юнаки й дівчата, і море голів розгойдувалося на майдані, як збурене вітром. Ви ж іще молода людина. Ви ось зараз сидите переді мною, і я бачу ваше обличчя, pendantquetulaimes.com і впізнаю в ньому дорогі мені риси. Ваш батько каже мені завжди Серж.

Free photo person holding ukrainian flag Командував «Салютом» мій батько… Для флоту я загинув на нашому кораблі 9 травня 1945 року, але насправді я і мій «Салют» зникли в морі… Так, свіжі екстрасенси про Україну 2023 ви мій Олежек! Тоді й для нас ви Серж. Серж глянув на годинник. Тут Серж не витримав, його пойняло чисто людське почуття симпатії до свого найближчого родича. Ви просто наслухалися радіопередач з Бі-бі-сі, – усміхається самовпевнено Серж. Ви істинно достойна половина Президента України! Мусив щось робити. Інакше його чекала гіпертонічна криза! І в ту ж мить з щогли його вдарив пружний світловий свіжі екстрасенси про Україну 2023мінь незвичайної сили, щось схоже на велетенський лазер, ніби провів по воді невидиму лінію заборони. В якусь мить зненацька було дано сигнал до тиші, і з бокалом вина статечно підвівся Магістр. Віруня. Стару переносять до ліжка, вкладують на нього, підмощують їй подушку. Сьогодні контр-адмірал прийде до нас з дружиною. Щоб підняти собі настрій, контр-адмірал налив повну склянку горілки і підніс до очей. Був славний день, ми всі чекали повідомлень свіжі екстрасенси про Україну 2023 повну капітуляцію гітлерівців. А жаль, ми хотіли порадувати її. Вірунічко, ми чули по радіо виступ вашого родича…

Олег Сергійович взяв тремтячою рукою посвідчення. Я вже був готовий витурити його за двері, але він показав мені офіцерське посвідчення. Контр-адмірал не встиг домовити, бо стиха рипнули двері, і до вітальні зайшов заспаний гість з орденом бойової Червоної Зірки на темно-синьому кітелі. Будинки будує морякам, про місто бойової слави клопочеться, організовану злочинність викорінює… Коли Олег Сергійович, таки зважившись вступив у кабінет, гість сидів у кутку канагш, грузько опавши всім тілом, і спав сном праведника, а точніше сном змученої, безгрішної людини. Водночас полковник запасу ЗСУ, свіжі екстрасенси про Україну 2023 військовий експерт Олег Жданов підкреслює: якщо наслідком зернових угод, які Україна уклала з Туреччиною та ООН, стане перемир’я, свіжі екстрасенси про Україну 2023 це може у подальшому відбитися на тривалості і результаті війни. Настрій був важкуватий. Олег Сергійович знав, що у вищих штабах не стихали службові чвари, на контр-адмірала посилалися в Москву анонімки, і його службова кар’єра висіла на волосинці. Це було пов’язано насамперед із тим, що з допомогою його методів не вдалося передбачити світову нафтову кризу на початку 70-х років з її руйнівними наслідками і навіть вибухоподібний розвиток інформаційних технологій у 90-х роках.

Горбенко, і навіть у темряві стало видно, як збіліло від злості його обличчя. Спецоргани навіть розкрутили справу про «зраду» СКР-10. Прочитав його уважно і пересвідчився в тому, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року вже передчував нутром: мав перед собою рідного батька капітана-лейтенанта Сергія Дмитровича Сікору, старшого помічника командира протичовнового корабля СКР-10. Діду, – схиляє перед ним свою чорну курча-ву голову Саша, – я прийшов до тебе за допомогою. І прикордонний катер (спробував наблизитися до нього) завмер на місці. Можна б подумати: мертвий, полишений екіпажем, а проте ж озвався через гучномовець зі щогли: «Просимо стояти на місці! Жаль, що їхні батьки загинули, проте слава їхня живе і буде жити вічно. Що буде далі – не знав. Він усміхнувся стримано: – Теж Севастьянов. Прекрасно, маю молодого отця, – щиро усміхнувся контр-адмірал. За столом лишилися найближчі: контр-адмірал з жінкою і господарі. Завертаєш до політики, – насуплено одмігся контр-адмірал. Лишалося кілька хвилин до вибуху. Та віддала нас російському царю-батюшці, цар – імператриці Катьці, Катька – гуляці Потьомкіну, і так котилось-докотилось до «батька всіх народів». Та батькові то дарма. Та від старшої сестри годі було чогось довідатися. Якщо це авантюра, від нього годі було чекати попуску чи поблажки.