Я прошу вас, Михайле Власовичу, – дає команду мотористові Президент, – повертайте оглоблі до хати! Тільки ось проблема – де їх дістати, до бісового дідька? Тоді ось що… Загальна ситуація набуває загрозливого характеру. А тут я простягую руку, і ось воно! А воно ж, стерво, холодне, як смерть. Добре, – я облизав губи і відчув, як від страху у мене пересихає в роті. Останні 22 роки ці реальності розвивалися окремо один від одного, екстрасенси про Україну 2023 причому у явно конфронтаційному напрямі. У мені щось здригнулося від цих слів. 3 нами скоїлося щось незвичайне, щось страшне, дорогий Олегу Сергійовичу! Дозвольте, будь ласка, – ми протиснулися крізь натовп журналістів, які вителющували свої фотооб’єктиви на порожні столи в прес-центрі, де вже стояли таблички з нашими іменами – «ФЕДІР МОГИЛА, директор із комунікацій корпорації “SOMA”» і «СВЯТОСЛАВ ЖУКОВСЬКИЙ, директор Першого Міжнародного когнітивного форуму». Сер Френсіс Бекон пояснював, що наука складається із систематичних спостережень, вимірювань і експериментів, а також формулювання, перевірки та модифікації гіпотез. Згадувалася розгубленість на обличчі Смирни, коли він сказав, що хоче, аби вони розійшлися. Його руки були зведені переможно до неба, наче він отримав перемогу у двобої. З головного монастирського дому вишкандибує старенька настоятелька Серафима, іде з непокритою головою, лице опухле, ступає наче сліпа. Я кивав головою, розуміючи, що не здужаю заперечити жодному його слову.

Genesis G70 2022 Тепер я розумів, що мав відчувати Вінстон Сміт у «1984», коли наприкінці роману зумів побачити замість трьох пальців шість. Опісля завершення роботи, замість того, щоб розійтися по кімнатах відпочивати, психоінженери розпочинали своє життя. Я хочу, щоб наш «Мажестик-12» брав у цьому участь, тату… Десь перед північчю, коли він, замучений неспокійними роздумами, встав, щоб покурити, побачив, що біля сходів стоїть Віка, схожа на примару. Разом із тим, начальник Головуправління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що цьогоріч війна навряд чи закінчиться, але до кінця року активні бойові дії мають вщухнути. Він вийшов із парилки, і я поспішив за ним. Він круто розвертається, круто бере розгін і буквально за кілька хвилин підпливає до місця катастрофи. Віка попросила всіх не приїжджати до понеділка. Віка застала його за марною спробою знайти пляшку з горілкою. Раптом Федір зрозумів, що Віка тремтить зовсім не з почуття жаху. З Сімферополя подзвонили, що там така ж халепа. З Карманова виходив піт, що смердів сіркою і спиртом, і в мене знову з’явилися асоціації про сходження Христа в пекло і екстрасенси про Україну 2023 Його подальше воскресіння. Ходімо, ходімо помаленьку, – почав він розштурхувати Карманова.

Закінчивши прибирання, він сів перепочити на дивані серед холодного залу, поринувши у важкі думки. Поки він спав, мені здавалося, що цілий Всесвіт застиг у єдиній миті творіння – жаркій, вологій, тьмяній, пропахлій ладаном і ялівцем. Здалося йому, що він викликав у декого нездорову цікавість. Підійшовши до дверей, він щільно причинив їх, і повернувся до столу. Ми ж завжди були до нього трохи зверхні. Ми хочемо запитати вас, земляни: а ви пишаєтесь ними? Так що, виходить, ви там чарку давите, а «Салют» хай собі бовтається в морі? Що ви бачили? – спитав я. Чи як ви його назвали – «космічний брат»? В якийсь момент від жару і фізичних зусиль мені почало здаватися, що у Всесвіті не існує більше нічого, крім цього заняття – вічного розмасовування нескінченно великого тіла Карманова, яке все потіє і потіє, із пор якого, як у індійських історіях, виділяються всесвіти, а сам Карманов став здаватися мені велетенською пралюдиною, людиною досконалою, праобразом усіх людей на планеті, первісним прототипом, ідеально збудованим, наче втілення мрій Мікеланджело.

Карманов із його допомогою зіп’явся на слабкі ноги, готовий будь-якої хвилини впасти знову. В його словах відчувалася певність. Усе буде добре, його попустить. За півгодини буде в області на операційному столі. Тільки за умови: підуть до Горбенків, дружина буде рада з ними познайомитися. Федір узяв до рук її долоні і став гладити, аби привести її до тями. І закінчилася пророцтво для України 2023 учасників її трагічно. Дрібна снігова крупа сипалася з неба, її підганяли пориви вітру. Тут її очі вирізнили трохи незвичне вбрання гостя, ніколи не бачений нею орден Червоної Зір ки. Знайте, в чортів і відьм ми не віримо. Може б, нам взагалі не треба було повертатися, якби ми знали, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року так обернеться… Вона змахнула її, і цей жест наче схопив у фотографії всю картину моменту – лапатий сніг, що падав за вікном поверх чорної землі, напівсутінки у холодному коридорі, зруйнована камінна полиця, красива і нещасна жінка. Вона чекала на нього. Де шукати той монастир і як до нього дістатися, уяви не мав. Слава йшов мовчки, він і справді скидався на одного із зомбі, котрих мав би виготовляти на своїх «фабриках думки» Карманов. Я приніс губку, таз із теплою водою і став обмивати Карманова від поту і болота, почуваючись Йосипом Ариматейським, якому Понтій Пилат віддав тіло Христове прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік поховання.