То не Космічний Брат, а сам Бог посилає вам такий благосний дарунок. Бог наш триєдиний, він і спасся заради людської добрості і благодаті. В трьох місцях світового океану на місцях тектонічних розломів, про які згадував наш старший «брат», в трьох місцях витоку земної плазми ми споруджуємо грандіозні підводні енергоцентри. Українські передачі та новини у наш час подивитися не проблема. Віруня вже хотіла піднятися в капітанську рубку й запитати керманича, чи не час би повертати назад, наплавалися, годі. Містер Президент, міс Віруня мені багато чого розповіла, – сказав Теренс, злегка обнявши жінку. Віруня з цікавістю й навіть легким обожненням дивиться на молодого (видно, аж геть юного) інопланетянина. Правда, всі в білих халатах наопашки, самі чоловіки, молодого віку, уважні, поштиві, сидять на стільцях навкруг її Теренса. Он і вірний її лицар-художник зціпив зуби, і в очах його залягла затамована іронічність. Президент, а точніше його дружина. Розповідали, що настоятелька ще дівчиною пережила війну, три роки ходила з мамою і татком партизанськими стежками, аж доки одного дня – точніше то було під вечір – карателі оточили їхній загін в болоті і всіх партизанів до одного постріляли. А точніше – їхню думку, їхнє веління. Бачу, ви знаєте, хто я, – втомлено мовив Магістр і опустився без припрошення на стілець перед столиком матушки.

✌️2⃣2⃣✌️ 2022 art character drawing fun illustration procreate seeya texture Нам це відомо, – мовив строго Магістр. Як відомо, на початку вересня 2017 року Президент Російської Федерації Путін виступив із миротворчою ініціативою у рамках конфлікту на Донбасі щодо залучення контингенту ООН, який має забезпечувати безпеку членів постійної моніторингової місії передбачення для України на 2023 рік Донбасі. Цей «хтось» непремінно має з’явитися. Цей лобуряка Загула-Загуляйвітер одного разу примудрився одного зимового вечора, коли в їхній школі виступав хор із сусіднього села, пророцтво для України 2023 вкрасти з класу його, Леонідовий поганенький кожушок. Отож, щоб цього більше не повторилося, ми, люди Сиріуса, поклали собі за мету захистити вас від «сірих» і взагалі припинити їхній жорстокий експеримент над вами. Я думаю, що не треба бути особливим ясновидцем, щоб уявити, що весь цей конфлікт швидко не закінчиться. Ви всі були під загрозою ядерного удару цими страшними людьми з гір, удару, який міг перерости у страхітливий конфлікт між Союзом Східних Держав і Західним Оборонним Блоком. Найперше вони заражають агресивністю, підступністю, злим технічним генієм окремих тиранів, окремі групи земного суспільства, навіть окремі народи, їхніми слухняним рабами були Чінгісхан, пророцтво для України 2023 Тамерлан, Гітлер, Сталін, Пол-Пот усі звироднілі диктатори минулого й сучасного.

Free photo back view women wearing ukrainian flags Вони теж людської, гуманоїдної породи, теж були колись породжені вашою матір’ю Землею, але їхні пращури обрали іншу зоряну систему, і на тій новій своїй планеті вони побудували світ жорстокості, світ насильства і воєн. В трьох місцях на планеті Земля є в глибинах океанів тектонічні розломи земної кори: на південь від Гренландії, в Карибському морі, де знаходиться відомий вам «Карибський трикутник», і ось тут в вашому морі, названому вами Чорним. Але ж чому саме тут? В чому ви скоро самі пересвідчитеся. А також волонтерів. Містер кептен, ви можете це підтвердити? І, не встигши отямитись, опинилася в великій також рожевій залі. Він перед мольбертом, він малює щось, водить по ватману олівцем. Теренс сидить серед нових знайомих, лагідне море розгортається перед ними, позаду зосталося місто, пророцтво для України 2023 сірі кораблі завмерли біля причалів. Такі ж донні океанічні станції незабаром ввійдуть в дію в ареалі Бермудського трикутника, де вихід плазми вдвічі більший, ніж біля Севастополя, й тому Бермудська енергосистема покриє всі потреби Америки. То ми зараз перебуваємо на такій станції? Хто ми і що? Хто ви такі, даруйте на слові? Не буду вам казати, ви самі дещо пережили, – нагадує котрийсь з колег американцю. Не хочуть споживати земляни позаземних страв?

То прошу, за мною, дорогі земляни. А тепер, дорогі земляни, мушу пояснити вам загальну ситуацію. Чому ми, земляни, не бачили в морі ніяких робіт, не чули ніякого шуму? Чому нам випала така гірка доля? Старий барон важко супиться, він всім задоволений, він готовий поклястися, що тяжкий урок, якого йому завдала доля із сином, то справедливе нагадування про марність усіх жадань і всякої невситимості. Коли після наради Президент грізно-суворої, непоступливої Москви покидає кабінет, український лідер бере за лікоть Віруню і екстрасенси про Україну 2023сить її дати йому додаткові відомості. А як саме ми вас порятували після тарану, вчиненого підводним човном «сірих»… Додамо: зараз саме це за участі HIMARS і відбувається. Питання це пов’язане з великою всекосміч-ною гармонією, цю гармонію віками прагне подолати хаос смерті і загину, на хаосі мають зиск сили тільки егоїстичні, сили прокляття. Врешті-решт, один із сайтів чесно пише в кінці кожного з безлічі опублікованих екстрасенси про Україну 2023гнозів, що астрологія та інші віщування не є науками і мають розважальну мету. Хтось із художників згадує війну, які криваві бої колись точилися на тих кручах, https://cripptic.com/ море було постійно в димах, фашисти штурмували фортецю і з моря, і з суші. Міністр закордонних справ поблискує пещеною фізіономією, усе розхвалює курорти на Сайшелах, як там славно купатися в хвилини прибою і які екстравагантні сукні у тамтешніх жриць екрану.