», але знищила недописану роботу ще під час війни. Спочатку дівчина побоювалася мандрувати самотужки, але згодом боятися перестала – за два дні не зустріла ні душі. Першими офіційними документами радянської влади у справі українізації були декрет Раднаркому «Про заходи в справі українізації шкільно-виховних і культурно-освітніх установ» від 27 липня 1923 р. і декрет ВУЦВК і Раднаркому УРСР «Про заходи рівноправності мов і про допомогу розвиткові української мови» від 01 серпня 1923 р. Далі упродовж кількох років одна за одною з’являлися постанови ЦК КП(б)У, ВУЦВК, Раднаркому УРСР щодо тих чи інших аспектів українізації. Саме тоді з’явилась у Докії Гуменної увага до давнього минулого України, коли вона за власним бажанням відвідувала засідання Археологічного комітету Всеукраїнської академії наук (Всеукраїнського археологічного комітету), з’їзди Інституту археології Академії наук УРСР та читання історичних розвідок і монографій про праісторичні часи на території України, відвідувала курси вивчення англійської та французької мов. Зайця біографії Т. Шевченка, ідеєю Л. Биковського про організацію українського інституту з вивчення океанології. Усе це засвідчувало, зарплата медикам 2023 що ця політика зводилася до того, аби історично неминуче задоволення елементарних національних потреб українського народу відбувалося під контролем партії і в бажаних їй межах та формах.

Німеччині навколо Мистецького українського руху (МУР) організації письменників-емігрантів. Насамперед про своїх соратників – представників організації «Плуг». Вона болісно реагувала на безталанні твори своїх колег, а ще більше – на їх успіхи в літературній кар’єрі. Складно адаптуються в Калгарі українці-переселенці з Альберти: вони більше звикли до громадських проявів життя, а в Калгарі важко зорганізуватися на якийсь захід. Сліпе наслідування чужих традицій, проявів культури обурювало письменницю. З утвердженням модернізму з’являються нові напрямки – імпресіонізм, символізм, футуризм тощо. Авторка відвідала Канів, шахтарські міста, Маріуполь, Кубань тощо. Но все осталось по-прежнему». Но это же не оклад! Тут же кто-то ходит в туалет, кто-то ест. Отсюда же и дезертирство, иногда целыми бригадами (101 и 51 бригады дезертировали – это только то что из открытых источников). 252. Полонська-Василенко Н. Київ часів М.Зерова та П. Так було й за козаччини, і за Святослава, за часів непам`ятних… Здивування її викликало те, що історична місцевість колишньої польської фортеці Кодак занедбана як для видатної пам’ятки часів Хмельниччини. Як вона пізніше згадувала, такі «аристократи літератури», https://slk-latinos.com/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%86%d1%96-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%96-%d1%83-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%89%d1%96-%d0%b7-%d0%bb%d0%b8%d0%bf%d0%bd/ як М. Зеров, уважали її «плебейкою», дивилися як на «селюка». Багато оповідань не друкують через незрозумілу для неї «ідеологічну її невитриманість».

Пізніше письменниця згадувала, як кардинально зміниться ця людина, ставши членом Спілки письменників Радянської України, як виробиться в неї зверхність до колишніх друзів. Пізніше друкувалась у журналах «Глобус», «Плужанин», «Плуг», «Життя і революція» та інших. Докія Гуменна, як член спілки селянських письменників «Плуг», була свідком протистояння «Плугу» і «Гарту» і того, як їх члени спотворюють молодих митців: «… 20 січня 1924 р. Докія Гуменна стала членом Спілки селянських письменників «Плуг», а Сергія Пилипенка, web site голову спілки, згадує, як свого «літературного хрещеного батька». В університеті Докія Гуменна мала можливість відвідувати лекції О. Особливо зачаровували її, як і багатьох інших студентів, лекції М. Зерова. Грушевського, О. Оглоблина, М. Зерова та інших. М. Зерова, В. Сосюри та інших. Бурґгардта, М. Зерова, П. Общая инфляция, вероятно, несколько замедлится в 2022 году, поскольку неустойчивые компоненты, такие как продукты питания и энергия, могут вернуться к более нормальному росту. Какая зарплата медиків 2023 будет в 2019 году, покажет время. Я не могу полноценно осмотреть пациента за это время.

Докія Гуменна, як дитина свого часу, на собі відчула всі зміни радянського села кінця 1920-х років. «Нетрудовий елемент, всякі там попівни, офіцерські синки, діти поліцаїв чи куркулів, торговців – нещадно викидаються з пролетарського вишу»,- згадувала Докія. Такими незаконними методами діяли й інші: підкупами – діти мануфактуристів, знайомствами – попівни та куркулівни, https://training.farmingadviceservice.org.uk/blog/index.php?entryid=1982 демонстрацією підроблених документів – усі, хто міг їх дістати. Єдиним, хто виступив на підтримку молодої письменниці та підтримав її, став С. Важливим чинником формування особистості, самосвідомості, творчих уподобань майбутньої письменниці було навчання у Ставищанській середній школі, де викладав український поет Д. Таким чином, формування особистості Докії Гуменної відбувалось під значним впливом родини. Таким чином, спогади Д. Упродовж 1925-1926 років з’явився ряд памфлетів, об’єднаних у цикли «Камо грядеши? Поряд із захопливими згадками про талановитих митців 20-х років ХХ ст. Д. Гуменна згадує і письменників із посереднім літературним талантом. Вірьовки. По-друге, не пропускала будь-яких публічних виступів і лекцій відомих поетів, заробітна плата сімейного лікаря 2023 письменників, web site публіцистів, сама писала літературні твори, відвідувала засідання Математичної, Літературознавчої комісій, із захватом слухала доповіді учасників, зазвичай навіть не розуміючи їх суті.