Може, це і є те міфічне щастя закоханості родом із небесного світу – бути з іншою людиною тут і зараз, знаючи, що життя їх неодмінно розлучить, що у них не може бути спільного майбутнього, однак поки вони разом, зараз – між ними є містика, між ними жива реальність, свобода, academy.nitda.gov.ng що зненацька може вилитись у шалену поїздку до Нью-Йорка, у Банґкок чи Ґваделупе: кудись, де не існуватиме, бодай кілька днів, тиску звичайних обставин, де вони будуть на рівні з першопрохідцями у манливому, незвіданому світі і де їхні стосунки наче існуватимуть на чистому листі. Ну слава Богу, я хоч відпочину кілька днів тут сама, поки ви там комарів годуватимете. Одного разу вони сиділи з приятелем біля вогню, і тут почув голос, який російською мовою сказав: Прідурак, завтра начінай капать тут пєщєру». Третім символом у цьому окультному ряді стояло символічне зображення старовинної праски на вугілля, і зображення цієї праски приємно хвилювало моє нутро: на високій полиці Вадікової кухні, на столі, на підвіконні біля старої радіоли – де не стояла б справжня старовинна праска, web site куплена Вадіком на блошиному ринку на Куренівці, я знав, що в ній завжди знайдеться бодай дрібочка магічного зілля, яке зможе допомогти нам скинути з себе пута матриці й засяяти весело й радіоактивно, просвітлено й духовно.

Modular Brick Stone Ruin Set Pbr Scan Він почав із розмірковувань про те, що у разі виникнення нового ринку потрібно буде подбати про нормативне закріп­лення їхньої діяльності в межах чинного законодавства. Настав час нових джерел енергії, нового мислення. Як правило, більшість прори́вів на територію Трахтемирівської зони завершувалися тим, що вже десь хвилин через сорок їх звідти евакуйовували ВОХРи, так і не давши причаститися до космічних джерел. Зараз живе десь у Чорнобильській зоні, lahorefoodexpo.com працює вчителем». Як би не хотілося якнайшвидше припинити конфлікт і повернутися до мирного життя, в конфліктах останніх десятиліть можна побачити вкрай негативні приклади того, як спочатку нав’язувався план мирного врегулювання, а потім виявлялося, що він екстрасенси про Україну 2023сто не працює. Мабуть, тому, що він був єдиною людиною, якій я довіряв на всі сто, без оглядки. Побачивши Віруню, всі зриваються на ноги. Опісля цього затяжного проживання на Зоні Русич приїжджав туди щоліта. Хоча цього не було видно невтаємниченим, я знав: на бир­ці футболки, там, де зазвичай вказували на температуру прання і на способи чистки, були зображені символ vesica piscis – облюбований да Вінчі геометричний «риб’ячий міхур», що натякав на золоте січення, число «пі» і купу інших кошерних і халяльних смаколиків, пральна дошка з числом 33 на ній, що було якби іронічним плювком у бік таємних товариств із їхніми товстими масонськими градусами (як відомо, тридцятитрьохградусну шкалу вимірювання температури запровадив великий масон Ісаак Ньютон, і, по відношенню до шкали Цельсія градуси масона Ньютона справді виділялися певною укрупненістю).

Від давніх давен у нашій сім’ї було прийнято: якщо хтось писав листа додому під примусом обставин чи умовностей, то умисне додавав оцю фразу: «маючи в серці віру і надію». Даже якщо графік плотний, всьо равно отдихати треба, щоб сознаніє восстанавлювалося. Даже нє планетарного значення – галактичного. Даже тут, на Зоні. Сюди по всьому, там ішли важні прєобразованія в Зоні. Перед сном він іще раз зазирнув до поштової скриньки – і несподівано знайшов там листа від Девіда Мошковіца. Там можна буде заховатися від єгерів. Ці місця недаремно вважаються курортними – від них віє чимось особливим, якоюсь тихою сосновою святістю, древньою і православною. Однажди він склав свої пожитки – одяг, документи, дєньги – в стіг сіна, і поплив через Дніпро. Плавав вісім кілометрів через Дніпро в Переяслав туди і назад, за пивом. Останні років вісім він копав печеру. Так і є. Ось він відклав автомат, ось він бурмоче щось улесливе, пробує вдавати ледь не закоханого.

Це був один із Тониних бізнес-проектів, якими вона намагалася перетворити космічну енерготворчість чоловіка на щось утилітарне і трохи заземлити його. Він бачить щось дуже схоже на людину, чоловік то чи жііДка – не впізнати було. Стримувати його не було сили. Я поливав Карманова теплою водою із цеберка, куди налив ще якихось ароматичних олій – ялівцю, фенхеля, м’яти – і свіжі екстрасенси про Україну 2023довжував умащувати його тіло цілющою оливою. Тобто повне конспайресі. Це слово – Сonspiracy – було винесено ядучим жовто-фіолетовим на футболку поруч із зображенням київської перепічки. Кока-кола, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рікприклад, хоч її ставлення до легалайзу було далеко не таким прозорим, як у Вадікового слимака, теж вважалася своєю (з деякими засторогами – Вадікова космогонія тут ще формувалася. Усіх їх манило на Трахтемирів, наче там медом було намащено. Що стосувалося їх, інших, то в них потрапляли усілякі таємні організації на кшталт масонів, анунаків, ілюмінатів-рептилоїдів та інших антихристів, у тій чи іншій формі схильних до світової змови, які були зацікавлені у засекреченні винаходів Тесли, приховуванні інформації про НЛО і поголовній чіпізації населення з метою переселення їх у цифровий концтабір. У ворожому таборі опинилися Майкрософт, Федеральна резервна система Америки і Тонина робота, де вона працювала начальником відділу кадрів, а також усе, що стосувалося віз в Індію і Європу, gamereleasetoday.com формальних стосунків і важких наркотиків, що вели до ломки та деградації.