prohibition icon. Element of web for mobile concept and web apps icon. Thin line icon for website design and development, app development prohibition icon. Element of web for mobile concept and web apps icon. Thin line icon for website design and development, app development on white background пророцтва про війну в Україні stock illustrations От воно й стоїть, доки якийсь сільський виконком не переоформлює його на себе в зв’язку з відсутністю господарів. Кілька цікавих місцевих жителів, переважно хлоп’яків із німецького поселення, позадирали голови і з захватом чекають, коли ж воно підніметься в небо, оте розмальоване диво? Вони поїхали у ресторан із клімат-контролем, де на них пшикали розпилювачі з прохолодною водяною парою. Ким би й де б не були його хазяї – зараз вони визнані зниклими безвісти в судовому порядку, бо вже четвертий рік тут ніхто не живе. То як, Михайле, ти вже все роздивився? Коли тебе нагріти, ти розливаєшся у мене під руками, розтікаєшся під пальцями, змочуючи мене по лікоть жирною змазкою, так, наче я повинен приготувати зараз в тобі цілого кабана. Федір ступив крок у напівтемряву кабінету Карманова й одразу ж відчув, як земля захиталася під ногами – широка панорама Києва розкинулася просто перед ним. Там, під ковдрою, хтось лежав і плакав. Озеро видавалося велетенським шматом дзеркала, яке хтось поклав там, щоб дерева могли милуватися у ньому власною стрункістю.

Те, щоб Бог наш був найдобрішим, що він справді спасав усіх – забувається! Пейзаж псував хіба що Альберт, котрий зігнувся навпіл біля одного із товстих соснових стовбурів – схоже, він щойно позбувся свого обіду. Цікаво, що саме цей екстрасенс передбачив події Майдану. Ліворуч, з боку парадного входу, виблискувало те саме озерце, яке я помітив ще з машини. Дружина завжди мріяла саме про подібне місце – у лісі, на свіжому повітрі, і без жодної людини навколо у радіусі як мінімум довжини футбольного поля. Зараз же цей прийом означав для мене лише одне – нудьгу, зелену, як молода капуста. Та й відчуттів, у нього, виходить, що ніяких і не було, одна внутрішня порожнеча і специфічне, нав’язливе екстрасенси про Україну 2023живання нічо́гості, з якого народжувалось лише безпорадне мугикання і вдивляння – нажахане і зачароване – у власне єство, де димними чорними вогнями палахкотіли міста і села, і чорна кіннота Іншого без жалю, беззвучною гуркотливою хвилею поглинала добре знаний йому світ слів і розумінь. Не розумію. – Я дійсно мало що зрозумів.

Не надто велике, на дальньому березі облямоване чагарниками, немов зеленим волоссям. Не надурняк, звісна річ. Чорт забирай, чому ти мені відразу цього не сказав? Ну то в чому проблема? Ну нічого. Наступного разу я там проїздитиму з санепіднаглядом. Хлюпаючі кроки віддаляються, а я нічого не можу вдіяти, лише повзаю по колу, заливаючись сльозами, й вигукую ім’я своєї дівчинки. Звісно ж, все це лише о́брази, що перегукувалися з відчуттями, свіжі екстрасенси про Україну 2023те він звик жити в о́бразах, в метафорах, і вони були прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік нього текстом, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік який він виплітав сам собі, щоб рухатися крізь суцільну пітьму. Із ним усе це пройшло б легше. Він був духовидцем. Якщо Зона могла мені з кимось відкритися, то це з ним. Він умів підбадьорити мене лише своєю присутністю, умів усміхнутися так, що навіть безглузде торохтіння дружин олігархів, які зроду не тримали в руках нічого, окрім кредитної картки та журналу «Космополітен», починало здаватися якщо не милим, то цілком стерпним. Я гукнув його. Він озирнувся, і, хоча на обличчі відбивалися сором і ніяковість, колір його став значно природнішим. Нині вона є його власником. Бачити й усвідомлювати, що вона твоя! За кілька днів тобі вже доведеться їхати за дружиною, то зроби все так, щоби вона лишилася задоволеною».

Німчака підкинуло зі стільця, він ледь не перекинув пляшку, потягнувся до Теренса, щоб обняти його, і вже був би притиснув його до своїх грудей, як раптом двері розшарпнулися, і поріг переступив начальник охорони Вернер. Що ж, містер Президент уважно дослухався до того, як «реагує світ». Що ж, тепер я на власні очі бачу, що з такими захисниками ворог не пройде. Україна тепер має свій флот, Севастополь став українським містом. А тепер уяви, що цю картину ти можеш щодня бачити з вікна власної оселі! Слухай, чого ти хвилюєшся? До Кардашева ми доїхали так само мовчки, а платню я лишила доброму шоферу фальшиву двадцятигривневу купюру, отриману на сдачу в якомусь нічному магазині років п’ять тому. Часи, коли я попискувала від захвату, передчуваючи черговий шмат безкоштовного паблісіті, минули років сім тому – якщо взагалі були. А якщо цей господар одного дня зірвав джекпот Національної лотереї? Це для бізнесу, а так – люблю ще турецьку, якщо тобі цікаво. Це пов’язано з тим, що вихідними даними пророцтво для України 2023 них є висновки експертів або аналітиків, які залучені до розв’язання конкретних задач технологічного передбачення.