Free photo wavy flag of ukraine a symbol of freedom generative ai Зона може влаштувати тобі все, що завгодно. У кольорових шортах і розтягнутій футболці – справжній розсіяний геній – він загалом не може зливатися з жодним середовищем, якщо це не розжарений психоделіками мозок ґоанського трансера. Могило, подивися на це з точки зору Абсолюту. Я готовий пообіцяти, що це можливе. Просто потрібно точно відшукати в серці те бажання, за котре дійсно я готовий боротись, свіжі екстрасенси про Україну 2023 віддати йому душу й серце. Я вже розказував йому про Анти-Зону на тамтому березі Дніпра. Але мені вже не хочеться займатися бізнесом – я вже цей сценарій відіграв. Якщо він у цей момент і думав, то думав так, як розмірковує небо, коли його затягує паволокою хмар – важко і беззвучно. Я думав, що я зайнятий, але ось чим я маю займатися насправді – глобальним проектуванням свого життя. Безнадія, цілковита апатія. З цими руськими каші не звариш, але й свої гнуть не ту лінію. Багато екстрасенсів зробили свої передбачення про Новоросію, чим закінчиться війна на їхню думку, причому серед них ті, хто помер задовго до її початку. Тепер моя доля, мій сценарій, замикається не на мені – він тяжіє до іншого центру, скасовуючи причинно-наслідкові зв’язки, поміщаючи мене в епіцентр якогось вічного теперішнього, розкинутого тут, серед трав і цвіркунів, серед навічно завмерлого в зеніті сонця, всі начала і всі кінці присутні одночасно поруч, а ти – лиш ходи і вибирай.

Nissan Qashqai 2022 Любий мій! Заспокойся, все владналося. Відьма-некромант Марія Тиха, навпаки, передбачила, що війна закінчиться “не цього року”. Плюс є ще третя група, з православним ухилом, які кажуть, що співпрацювати з трансгуманістами – це сатанізм. Над головами купчаться делікатні баранці-хмаринки, які не віщують жодних опадів на найближчі три дні, а лише додають пейзажеві з Дніпром і кручами неповторної української мальовничості, яка так забивала дух Шевченкові. Залежить від завдань, які будемо ставити, – озвався Федір. Дай, Боже, здоров’я, – привітався Федір. Дай, Божечку, пророцтво для України 2023 і вам, – гукнув чоловік. Поки ми їмо мед, дід розказує, що на Трахтемирові зараз живе всього один чоловік на ім’я Скіф – колишній режисер кіно який тепер оберігає ці місця, збираючи у себе вдома різну старовину, а в цілому – пустка. Смирна весь цей час сиділа на кухні і малювала, тепер вона спокійна і вмиротворена: перед нею на столі стоять чорнильниця з тушшю, банка з пензлями, https://4sale.deals/community/profile/lucindabassler1/ а по краю столу сохне кілька робіт. Тепер Віруні час і до шпиталю. Послідовність, з якою я останнім часом навідуюся до друзів, теж пророцтво для України 2023 мене стала звучати пророче, наче певна анаграма – тільки про що вона? В його голосі забриніла різуча сухість, наче хто осокою провів по дереву: – Інше болить, Сержику.

Привіт, чувак, – обійняв його Федір. Нам треба буде залишити машину у когось на подвір’ї, – сказав Федір. Подивимося, що буде. Тут у вісімдесятих відбувалися різні з’їзди йогів і екстрасенсів з усього Радянського Союзу. Глянь, Вадіку. Тут Сологуб є, – погукав я Вадіка. Тут мав бути якийсь військовий об’єкт. На шпальти статті потрапили всі прикметні речі, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року свідчили либонь про одне – олігарх захоплювався езотерикою, мав гомосексуальні нахили і цікавився Сходом. Здається, ці місця наче згущують всі барви спеціально для того, щоб людське око могло вхопити якомога більше досконалості в одному погляді. Дорогою нам не зустрічається більше ані душі. Від одного переліку цих назв стає на душі спокійно й добре, наче я повертаюсь додому, у щось рідне й справжнє. Це щось дуже справжнє – велична ріка, густі ліси на іншому березі, високі кручі й делікатні білі хмаринки понад обрієм, та ще – далека гірлянда лісів, що ховаючись за складками пагорбів, наче манять тебе розкривати краєвиди далі, ступаючи давніми стежками. Ми залишаємо машину в діда, а самі рушаємо далі, вглиб півострова. Ми знаємо, що ваше серце здатне відмовитися від насильства у будь-якій формі. Яскраве блакитне небо додавало всьому, що ми бачили відчуття сюрреалістичності.

Особенно злые и преисполненные ненависти духи не могут ни перевоплотиться, не отправиться на небо. Вона його зненавиділа після цього. Прикольно, – зауважив Вадік, на якого вся містика цього місця, схоже, не діяла. Вадік, поправляючи перемотані скотчем окуляри. Мені хочеться рухатися туди, в бік справжності, в можливість вміщувати в себе все більші емоції. По чоловічому, присівши біля машини, вони нашвидку перекусили лавашем і помідорами й рушили в бік Трахтемирова. Заходь до неї. Стежечка давня, викладено ще в останній воєнний рік цеглою, яблуні біля ґанку, пощерблені цегляні приступці. А ще – Великі Прицьки, Півці, Онацьки, Липовий Ріг, Яблунівка, Грушів. Кажуть, там, у дюнах, досі ще є якісь тунелі. За Бобрицею вони проминули ще одне невеличке сільце і виїхали на військову бетонку, прокладену тут ще за радянських часів – під’їзди до майбутньої ГЕС. Це будували ГЕС в радянські часи, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року – пояснив я Вадіку, заходячи у бетонку. Ти почав свіжі екстрасенси про Україну 2023 бетонку розказувати, – нагадав він мені. Цю бетонку починали будувати двічі, – продовжив я.